klubi Pärnu Kesklinna Tenniseklubi Ringi 14A, 80014 Pärnu
 Väljakute reserveerimine: +3725273385
 Klubi direktor Peeter Allas +3725215524 | klubi@parnutennis.ee
kool Pärnu Kesklinna Tennisekool Ringi 14A, 80014 Pärnu 
 +37253449900 Evelin Vaino  kool@parnutennis.ee 

Üldinfo

--- Kehtestatud klubi juhatuse poolt märtsis 2011 ---

Pärnu kesklinna neli savi-liiva väljakut, aadressil Ringi 14a, on avatud iga päev kell 8 – 22, v.a. välishooaja lõpus, mil mängida saab pimedani.
Väljakute põhikasutajad on Pärnu Kesklinna Tennisekooli õpilased ja Pärnu Kesklinna Tenniseklubi liikmed. Viimased mängivad reeglina klubi direktori poolt koostatud mängugraafiku järgi.
Tennise mänguks vabadel aegadel tuleb mänguaeg kinni panna klubi väljakute kohvikus. Mänguaega saab broneerida tunniks, pooleteistkümneks tunniks või kaheks tunniks.
Kui kinnipandud ajal mängima tulla ei saa, tuleb sellest viivitamatult teatada. Teatamata jätmine või teatamine vähem kui tund enne mänguaega toob mängijale kaasa trahvi ... €, mis lisatakse tema järgnevale mängukorrale.

Tavahind tennise mängimise eest on ... € väljaku eest tunnis, mis sisaldab õigust mängujärgsele duši all käimisele.

Pärnu Kesklinna Tenniseklubi liikmetele, kes on tasunud suvehooaja liikmemaksu ... €, on väljaku tunnihind ... €.  Klubi liikmeks võetakse avalduse alusel klubi juhatuse poolt tennisemängu oskajaid, kel on juhatuse hinnangul piisav side Pärnu ja tennisega. Klubi juhatus võib mõne klubi liikme liikmemaksust vabastada, kui see liige on liikmemaksust kordades suuremas summas klubisse varaliselt panustanud.

Tennise mängimise eest tasutakse enne väljakule minemist või vahetult pärast väljakult tulemist (sh enne duši alla suundumist) kohvikus.

Kui väljakut kasutavad klubi liikmed koos klubisse kuulumatute mängijatega, tasutakse vastavalt mänguliigile oma osa klubisse kuuluvusest lähtudes lisatud tabeli alusel.

Klubi liikmetega koos mängivad klubi auliikmed mängivad tasuta.

Pärnu Kesklinna tennisekooli treenerid on vabastatud liikmemaksust ja tasuvad treeningute välisel ajal väljakute eest klubi liikmetega võrdselt.

Treeneri individuaaltreeningu puhul tasuvad õpetatavad väljaku eest täishinna vastavalt oma staatusele.

Kui tenniseväljakud on vabad, võivad neil mängida Pärnu Kesklinna Tennisekooli õpilased väljaku tunnihinnaga ... € Klubi juhatus annab tasuta mänguõiguse tennisekooli õpilastele, kes on oma vanuseklassis Eestis kaheksa parema hulgas.

Lisainfo: Väljakutel olles tuleb kanda särki. Palja ülakehaga mängimise eest on ette nähtud leppetrahv ... €. Korduv palja ülakehaga mängimine toob kaasa mänguõigusest ilmajäämise Pärnu Kesklinna Tenniseväljakutel.


Eesti 100 RGB kuldartur
  ESTONIA Medical Spa Hotel LOGO    368px Wilson logo.svg ESTONIA Resort Hotel Spa LOGO  tennisest koda small    nordcel.ee  3karu amerest logo parnu logo farmi seb logo expert logo      

etl     IPINtournamentsoftwareitfseniors  tenniseurope