klubi Pärnu Kesklinna Tenniseklubi Ringi 14A, 80014 Pärnu
kool Pärnu Kesklinna Tennisekool Ringi 14A, 80014 Pärnu
 +37253449900 Evelin Vaino  kool@parnutennis.ee

KOOL

Karikavõitjateks krooniti Siim Troost ja Lissi Kubre

Pühapäeval lõppesid Tallink MMWW1 300x199Tennisekeskuses Eesti karikavõistlused. Siim Troost sai võidukarika nii üksik- kui paarismängus. Naiste üksikmängus võidutses Lissi Kubre.

Naiste konkurentsis võitis üksikmängus Lissi Kubre, kes finaalis pärast avaseti kaotust alistas Helena Narmonti 6/7(5), 6/2, 6/0. Kubre teekond finaali polnud lihtne, veerandfinaalis alistas ta Valeria Gorlatsi 6/1, 2/6, 7/6(4) ja poolfinaalis Liina Suurvariku 6/1, 5/7, 6/1. Narmont võitis poolfinaalis Julia Skripniku 6/3, 6/4.

Loe edasi: Karikavõitjateks krooniti Siim Troost ja Lissi Kubre

2018 Tennisekooli Linnalaagid

Kaks Eesti noortennisisti jõudsid ITFi turniiril poolfinaali

Sel nädalal osalesid mitmed Eesti noortennisistid Liepajas Venden Cupil, kirjutab Eesti tenniseliit.

Tüdrukutest võistlesid Liepajas ITF 5.kategooria turniiril Lissi Kubre, Saara Orav, Helena Narmont, Ann Maria Muuli, Gendra Raag ja Helene Liivik. Neist viimased kolm piirdusid esimese ringiga.
37101019865 027cf21490 o 37101035835 f6249d91c0 o

Loe edasi: Kaks Eesti noortennisisti jõudsid ITFi turniiril poolfinaali

Tabasalu Lastetennis 2017

Laupäeval toimus Tabasalus lastetennise turniir.
Tublisti võistlesid Laura, Loore Mirt, Janar ja Albert.

Loe edasi: Tabasalu Lastetennis 2017

Spordi turg 2017

Vaatamata sellele, et meil on väike puhkus, oli eelmine nädalavahetus sündmusterohke. Tegutsesime usinasti Spordi Turul.

Tekkis juurde palju uusi noori tennise huvilisi ning tuli väga hea võidujooksu tulemus: Tairi sai 2. koha.

Pühapäeval toimunud rohelise palli turniiril saavutas Tair 1. koha ja Erik 4. koha - väga tublid poisid!